Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży “Koduj z Gigantami”

Wystartowała rejestracja na 10 edycję ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania: „Koduj z Gigantami – Szyfry i Zagadki”, organizowanych przez szkołę GIGANCI PROGRAMOWANIA.
Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Olsztynie 19 lutego 2022 r. przy ul. 1 Maja 13
oraz online od 5 do 27 lutego 2022 r.
Programowanie to nie tylko pomysł na naukę poprzez zabawę, to przede wszystkim rozwój twórczego oraz logicznego myślenia. Tworząc gry i aplikacje, dzieci muszą poszukiwać nowych rozwiązań, wykazać się kreatywnością i nieszablonowym podejściem, a co najważniejsze – mogą uczyć się zawodu przyszłości już od najmłodszych lat. Warsztaty „Koduj z Gigantami” są właśnie okazją ku temu, aby zdobyć te kompetencje, stawiając pierwsze kroki w świecie programowania. Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.

Rejestracja na wydarzenie oraz dokładne adresy i terminy w konkretnych miastach dostępne na stronie: www.kodujzgigantami.pl