Ogólnopolski projekt “Widokówka – poznaj krajobraz mojej małej ojczyzny Edycja 2”

Uczniowie naszej szkoły po raz drugi już brali udział
w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym
„Widokówka poznaj krajobraz mojej małej ojczyzny. Edycja 2.” Projekt został stworzony przez naszą nauczycielką Panią Agnieszkę Gut w porozumieniu z nauczycielem – Dorotą Banko – Starzyk ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie w województwie śląskim.

Projekt jest skierowany do uczniów i nauczycieli geografii szkół podstawowych z całej Polski. Jego głównymi
celami jest nawiązanie kontaktu z inni placówkami oświatowymi w celu wymiany pocztówek oraz stworzenia mapy turystycznej Polski, która ukazuje różnorodność krajobrazu przyrodniczego i kulturowego naszej ojczyzny.

Nasze pocztówki tym razem powędrowały do szkół
w województwie śląskim, łódzkim, wielkopolskim, lubuskim, lubelskim, małopolskim, mazowieckim, pomorskim, świętokrzyskim, kujawsko – pomorskim, świętokrzyskim.