Dzień kolorowej skarpetki

21 marca w naszej szkole mogliśmy spotkać osoby w różnokolorowych skarpetkach. W ramach integracji z osobami z Zespołem Downa uczniowie założyli kolorowe skarpety nie do pary. W klasach IV – VIII odbyły się pogadanki, elementy zajęć plastycznych, gdzie uczniowie projektowali własne skarpety. Wszyscy wykazali się pomysłowością, kreatywnością oraz oryginalnością.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy tego dnia włączyli się do akcji poprzez założenie skarpetek nie do pary w różnych, wesołych kolorach – były skarpetki w kwiaty, paski, kropki, renifery, serduszka, pierniki… Jednym słowem było bardzo oryginalnie!
Kolorowe skarpetki na naszych stopach były wyrazem, tolerancji, radości oraz  solidarności.