Dzień bez plecaka

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się specjalny “dzień bez plecaka”, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Nasi kreatywni uczniowie mieli szereg pomysłów na sposób uczczenia tego dnia! Wielu uczniów przyniosło książki i zeszyty m.in. w garnku, koszyku, transporterze dla zwierząt, czy też w kwietniku – zamiast w plecaku, co dodatkowo wprowadziło do naszej szkolnej atmosfery atmosferę zabawy i radości.
Nie możemy również zapomnieć o wsparciu, jakie otrzymaliśmy od Rady Rodziców. Ich hojność umożliwiła ufundowanie dwóch głównych nagród oraz nagród dla wyróżnionych uczniów.

Główne nagrody w postaci plecaków Vans otrzymali:

Jan Łukasiewicz – klasa V A

Jakub Szymczak – klasa VIII B

​​​​​​​​​​​​​​Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy im wielu udanych przygód z ich nowymi plecakami!

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali:

Tymoteusz Piątkowski – klasa IV B

Anna Panek – klasa V B

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w “dniu bez plecaka” i gratulujemy zwycięzcom!