Dzień szalonych fryzur

DZIEŃ SZLONYCH FRYZUR, to kolejne wyjątkowe wydarzenie
w naszej szkole, które odbyło się  22 marca 2024 r.!

W tym dniu nasi uczniowie przyszli na lekcje w niezwykłych fryzurach, które przekraczały granice konwencji i tradycji. Podczas specjalnie przygotowanego konkursu nasi uczniowie, a także ku zaskoczeniu wszystkich – także nasi nauczyciele zaprezentowali różnorodne i nietypowe uczesania, które wyróżniały się oryginalnością i odwagą. Każda fryzura emanowała indywidualnością i odwagą, podziwialiśmy uczesania od abstrakcyjnych form aż po bajkowe upięcia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich niezwykłe uczesania,  które zaprezentowały zarówno profesjonalizm, jak i kreatywność. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć  i zaangażowania!
Dziękujemy Radzie Rodziców, a także naszemu partnerowi, Salonowi Fryzur “Czesanova” w Olsztynie, za wsparcie naszego święta i przekazanie voucherów, które stanowiły wyjątkową nagrodę dla naszych zwycięzców.

Oto lista nagrodzonych:
I miejsce: Roksana Majewska – V B
II miejsce: Nikol Iskryk – V A
III miejsce: Bartosz Jefimow – VIII A

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Magdalena Pisz – V A oraz Marcin Dziemidok – VIII A

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w tę fantastyczną imprezę!